Diákolimpiai bajnok a Felsőváros, ezüst Kaposváron és farsang Fehérváron – évkezdet a röpiseknél

Jól kezdték az évet a Felsővárosi Általános Iskola, valamint a klubszinten Felsővárosi Masita néven szereplő röplabdás palánták. Februárban a székesfehérvári városi Diákolimpián a harmadik és negyedik korcsoportban is ők bizonyultak a legjobbnak a fiúk mezőnyében.

III. korcsoport bajnokai: Hogenádler Erik, Arató Kristóf, Monos Gergő, Nagy Ádám, Szűcs Rajmond, Kiss Dániel, Kocsis Barnabás, Sebők Árpád, Schmidt Ádám

IV. korcsoport bajnokai: Takács Milán, Nagy Ákos, Szőke Zoltán, Neumann Patrik, Hogenádler Erik, Arató Kristóf, Monos Gergő, Nagy Ádám, Szűcs Rajmond

Ugyancsak az elmúlt hónapban rendezték a II. RÖAK Fiú Mini Kupát, amelyen a tizenegy résztvevő együttes közül az előkelő második helyen zártak Nagy Róbert tanítványai.

Az első hat helyezett sorrendje:
1. Dabronc 1
2. Felsőváros Masita 1 (Hogenádler Erik, Arató Kristóf, Monos Gergő, Nagy Ádám)
3. RÖAK 1 (Kaposvár)
4. Dabronc 2
5. RÖAK 2
6. ZTE RK

A hónap végén farsang alkalmából mérte össze erejét az utánpótlás a Felsővárosi Általános Iskola tornacsarnokában. A Lány és Fiú Farsangi Masita Mini Kupán tíz gárda versengett a helyezésekért.

Az első hat helyezett sorrendje:
1. Fehérvárvolley 1 (Vörösmarty Ált Isk: Orosz Bianka, Berkó Vivien, Berkó Lili, Kovács Evelin)
2. Tatabánya 1
3. István Király Ált. Isk. 1
4. Fehérvárvolley 3 (Felsővárosi: Kis Anna, Balázs Eszter, Sziládi Viktória, Váradi Dominika)
5. Fehérvárvolley 2 (Felsővárosi: Sárközy Dóra, Sötét Panna, Barbara, Nagy Anna)
6. István Király Ált. Isk. 2

1.a osztály

1a

Tanítók: Schneider Éva, Sipos Hanna Noémi

1. Ali Blanka Izabella
2. Árvai Bianka Anna
3. Bezák Dávid
4. Csókás Dávid
5. Faragó Szabolcs
6. Fehér Botond György
7. Gémesi Zaránd Zoltán
8. Horváth Tamás Ádám
9. Kollár Gréta Jázmin
10. Kovács Viktória
11. Ládás Titanilla Karina
12. Orosz Edina
13. Rézman Emília
14. Rézműves Károly
15. Sárai Nóra
16. Takács Máté Ármin
17. Tamási Megyer Béla
18. Tóth-Borsi Bertalan
19. Varga Gréta
20. Virághalmi Lilla
21. Wittmann Balázs
22. Zahola Zalán
23. Zeller Boglárka Hajnalka

1.b osztály

1b

Tanítók: Péteri Kornélia, Pók Petra

1. Almási Gábor
2. Bácskai Zsigmond
3. Bagin Dorka
4. Barkaszi Ádám
5. Béres Gábor
6. Borsi Ádám
7. Csanádi Lara
8. Gazdag Zétény
9. Hegedüs Levente
10. Kóber Senon
11. Kolompár Krisztofer
12. Kovács Bíborka
13. Lakatos Ketrin Amanda
14. Mihályka Zsolt
15. Nagy-Pajor Ninett
16. Papp Richárd
17. Sebestyén Bálint
18. Somogyi Nóra
19. Szalmás Dina Kitti
20. Szalók János
21. Takács Máté Roland
22. Varga Botond
23. Varga Donát Róbert
24. Várnagy Patrik Noel
25. Zsoldos Emma Zsuzsanna

Tankönyvek

TISZTELT SZÜLŐK!

 

A munkáltató által béren kívüli juttatásként adható iskolakezdési utalvány is felhasználható a tankönyvek kifizetésére. A KELLO által minden iskolás gyermek nevére kipostázott díjbekérőt 2013. augusztus 1-jétől a kijelölt postahivatalokban

Iskolai Erzsébet-utalvánnyal,

Sodexo Iskolakezdési utalvánnyal,

Posta Paletta Iskola utalvánnyal,

Edenred Ticket Service beiskolázási utalvánnyal,

Puebla beiskolázási utalvánnyal is ki lehet majd egyenlíteni.

Fejér megyében kijelölt postahivatal:

  • Székesfehérvár 1. posta;
    8000 Székesfehérvár Kossuth utca 16.

A tankönyvek árának befizetési határideje

 

2013. augusztus 15.

 

A befizetés tényét a tankönyvek átvételekor, az iskola felé igazolni kell!

                                     

                                                                                     Földi Zoltán

                                                                                         igazgató