Felsővárosi Általános Iskola, Oberstädtische Grundschule

logo

1.a osztály

1a

Tanítók: Schneider Éva, Sipos Hanna Noémi

1. Ali Blanka Izabella
2. Árvai Bianka Anna
3. Bezák Dávid
4. Csókás Dávid
5. Faragó Szabolcs
6. Fehér Botond György
7. Gémesi Zaránd Zoltán
8. Horváth Tamás Ádám
9. Kollár Gréta Jázmin
10. Kovács Viktória
11. Ládás Titanilla Karina
12. Orosz Edina
13. Rézman Emília
14. Rézműves Károly
15. Sárai Nóra
16. Takács Máté Ármin
17. Tamási Megyer Béla
18. Tóth-Borsi Bertalan
19. Varga Gréta
20. Virághalmi Lilla
21. Wittmann Balázs
22. Zahola Zalán
23. Zeller Boglárka Hajnalka

 
1.b osztály

1b

Tanítók: Péteri Kornélia, Pók Petra

1. Almási Gábor
2. Bácskai Zsigmond
3. Bagin Dorka
4. Barkaszi Ádám
5. Béres Gábor
6. Borsi Ádám
7. Csanádi Lara
8. Gazdag Zétény
9. Hegedüs Levente
10. Kóber Senon
11. Kolompár Krisztofer
12. Kovács Bíborka
13. Lakatos Ketrin Amanda
14. Mihályka Zsolt
15. Nagy-Pajor Ninett
16. Papp Richárd
17. Sebestyén Bálint
18. Somogyi Nóra
19. Szalmás Dina Kitti
20. Szalók János
21. Takács Máté Roland
22. Varga Botond
23. Varga Donát Róbert
24. Várnagy Patrik Noel
25. Zsoldos Emma Zsuzsanna

 
2.a osztály

2a

Tanítók: Juhászné Lantai Gabriella, Máthéné Polczer Ágota

1. Áchim Laura
2. Árvai Sándor György
3. Bálint Patrícia
4. Bolhóy Dóra
5. Csikós Dorka
6. Deák Lea
7. Deres Péter
8. Fekete Viktor
9. Felszegi-Singer Olivér
10. Hajnics Eszter
11. Hajnics Gergely
12. Hanis Zétény
13. Horváth Zsófia
14. Huszti-Aros Hanna
15. Jungbluth Abigél
16. Káli Jázmin Nóra
17. Körmendi Gergely
18. Lázár Botond József
19. Mayer Luca
20. Paál Bence Zoltán
21. Páble Panna
22. Pinke Benedek
23. Ritter Aurél
24. Sinkó Lotti
25. Száraz Orsolya Dóra

 
2.b osztály

  2b

Tanítók: Zs. Nagyné Tóth Zsuzsanna
Bakos Krisztina

1. Aradi Dorisz
2. Bíró Kitti
3. Botos Anna Sára
4. Csabai Zsombor
5. Gál Zsombor
6. Hegedűs Antal
7. Joó Viola
8. Kolompár Ametiszt
9. Kolompár Vanessza
10. Lakatos Ottó Dzsúlió
11. Lozsi Ida Emma
12. Nagy Zsombor Máté
13. Nyeste Lilla
14. Rapali Dominik Kevin
15. Sebők Katinka
16. Takács Lőrinc
17. Tugyi Gábor
18. Tyukodi Máté
19. Verebélyi Márton

 
3.a osztály

3a

Tanítók: Zsoldod Sándorné
Mészáros Katalin

1. Bocaci Patrícia
2. Bogdán Martin Rómeó
3. Borbély Levente Miklós
4. Borostyán Csanád
5. Csek Máté Barnabás
6. Felszegi-Singer Zsófia
7. Györki Dávid
8. Heller Luca Hanna
9. Helt Orsolya Zora
10. Héninger Péter
11. Horváth Zsombor
12. Kócz Karina
13. Kovács Karina
14. Ládás Roxána Kiara
15. Mráv Anna Cecília
16. Orosz Péter
17. Rendi Gyula Gergő
18. Sangere-Rédecsi Bíborka
19. Szabadi Bianka
20. Vaszkó Levente
21. Vidra Laura
22. Zsoldos Péter

 
3.b osztály

3b

Tanítók: Szarka Lászlóné Erika
Zöld Bernadett

1. Almási Gergő
2. Bozai Denisz Medox
3. Budai Zsombor Tibor
4. Gyöngy Gergő
5. Horváth Zoltán
6. Joó István
7. Kárpáti Martin
8. Kiss Ákos Milán
9. Kolompár Martin
10. Kovács Mira Jázmin
11. Kugler Nóra
12. Kupeczik Bálint
13. Leposa Zsombor
14. Lukács Bálint
15. Marcinka Lilla
16. Marcinka Petra
17. Nádi Viktória
18. Nagy Tündér Míra
19. Nagy-Pajor Amina
20. Papp Kinga
21. Raposa Letícia Míra
22. Schekk Zotmund Imre
23. Szegény Zoárd
24. Tepszis Gréta
25. Tompa Jázmin

 
4.a osztály

4a

Tanítók: Földiné Józsa Szilvia
Magyarósi Vivien

1. Bedő Máté
2. Berzi Fruzsina
3. Csabai Virág
4. Denk Boglárka
5. Deres Nóra
6. Faragó Zalán
7. Fodor Benedek
8. Hanis Zalán
9. Horváth Botond
10. Huszár Zsombor
11. Kiss Domonkos
12. Lantos Máté
13. Mach Zulejka
14. Mayer Barnabás
15. Mayer Dorottya
16. Mayer Milán
17. Miklocicz Ádám
18. Nyiredi Adrienn
19. Rábel Rebeka
20. Ritter Jázmin
21. Schmuck Péter
22. Sebestyén Gergő
23. Szabó Marcell
24. Vidra Petra
25. Vörös Csongor Dávid

 
4.b osztály

4b

Tanítók: Lacza Kitti
Koósné Kenessey Éva
Papné Süveges Krisztina

1. Bálint Ádám
2. Balogh Ádám
3. Borsi Fanni
4. Borsi Péter
5. Farkas Dávid
6. Farkas Noémi
7. Gőcze Milán Tibor
8. Jankovics Szabolcs
9. Király Mihály
10. Kiss Bendegúz Gábor
11. Kiss Olivér Brúnó
12. Lakatos Mónika Kármen
13. Molnár Robin Norbert
14. Nagy Jázmin
15. Nagy Zalán
16. Pisch Nimród Gábor
17. Solymosi Dávid
18. Szender Milán Gábor
19. Szilágyi Tamás
20. Takács Barnabás
21. Verebélyi Nóra
22. Vidák Jázmin Seron
23. Zsoldos Anna

 
5.a osztály

5a

Osztályfőnök: Magyar Ágnes

1. Albu Péter
2. Balázs Cintia
3. Buruczky Lilla
4. Csima Richárd
5. Csüri Bence Ferenc
6. Dabóczy Botond
7. Helt Benedek Szilveszter
8. Héninger Kata
9. Juhász Janka
10. Kocsis Abigél
11. Malkovics Anna
12. Marczinkó Patrik Zoltán
13. Rémai Réka Flóra
14. Sirák Dorottya
15. Szabó Alexandra
16. Szabó Vivien Bernadett
17. Szikola Ádám
18. Takács Péter
19. Tepszis Ákos
20. Tóth Marietta Júlia
21. Udvardi Ramóna

 
5.b osztály

5B

Osztályfőnök: Mézes Mária

1. Berger Hanna Sára
2. Di Serio Vittorio Saverio
3. Fekete Bertalan Sándor
4. Fekete Noémi Bernadett
5. Gajdacsi Zsófia
6. Kovács Enikó Zsófia
7. Lakatos Mária Loretta
8. Lakatos Napsugár
9. Lukács Anna
10. Rácz Bálint Sándor
11. Radics Vivien
12. Skoda Dávid András
13. Somogyi Tímea
14. Szabadi Kornél
15. Szamaránszki Kata
16. Szilágyi Mátyás
17. Tábi Boróka
18. Virág Viktor Tibor
19. Virág Vilmos Gábor
20. Zámbó Fanni
21. Zarubay Vica

 
6.a osztály

6a

Osztályfőnök: Ölbei-Csernyén Petra

1. Béres Rebeka Vivien
2. Borostyán Fanni
3. Budai Viktória
4. Deréki Noé
5. Faragó Barnabás
6. Hegedüs József
7. Kacamakisz Petrosz
8. Lelkes Máté
9. Leposa Anna
10. Málits Alexa
11. Mayer Eszter
12. Németh Kitti
13. Neumann Szilvia
14. Nyiredi Balázs
15. Párkányi Ábel
16. Peresztegi-Nagy Anna
17. Rednágel Sára Boróka
18. Solymosi Bálint Botond
19. Sötét Janka
20. Szentmihályi Odett Izabell
21. Tokodi Krisztián
22. Tombor András
23. Varga Blanka
24. Zelei Richárd

 
7.a osztály

7a

Osztályfőnök: Körmendy-Erdélyi Vanda

1. Baturin Armand Máté
2. Buruczky Bettina
3. Hajnal Flóra
4. Hegedüs Kornél
5. Huszár Imola Szilvia
6. Juhász Emese
7. Káli Bertina Henriett
8. Kalmár Anna Lilla
9. Kékesi Csaba
10. Kis András
11. Kiss Anna Laura
12. Kiss Gabriella
13. Kósa Dorina
14. Körner Méri Anna
15. Lengyel Marcell
16. Papp Csilla Julianna
17. Szentesi Bálint
18. Virág Zsófia

 
7.b osztály

7b

Osztályfőnök: Imre Judit

1. Aradi Ignác Csaba
2. Bencze Zoltán
3. Borostyán Bence
4. Borsi Gergő
5. Dabóczy Benedek
6. Fűrész András
7. Fürst Eszter
8. Herendi Veronika Anita
9. Kajfisch Ádám
10. Kolompár Alexandra
11. Kolompár Attila
12. Kovács Dominik György
13. Lendvai Benedek
14. Mayer Martin
15. Nagy Ádám
16. Paczali Hanna
17. Pete Zsombor
18. Rácz Melinda
19. Sánka Milán
20. Véber Rita

 
8.a osztály

8a

Osztályfőnök: Földi Zoltán

1. Balássy Olivér Sándor
2. Bocsó Barnabás György
3. Czinger Bálint
4. Denk Rebeka
5. Gazdag Viktória Tímea
6. Hanssen Rebeca Perla
7. Jankovics Mirella
8. Kocsis Barnabás
9. Malkovits Fanni
10. Meggyes Adrienn
11. Molnár Fanni
12. Nagy Anna
13. Palkovics Iza Fanni
14. Párkányi Bálint
15. Sárközi Dóra
16. Sirák Zsófia
17. Sötét Panna
18. Szűcs Emese Ildikó
19. Szücs Szabina
20. Takács Kata
21. Zsadányi Péter

 
8.b osztály

8b

Osztályfőnök: Lánczosné Sági Ágnes

1. Berkó Liliána
2. Blázs Eszter
3. Bőcs Marcell
4. Csima Roland
5. Dosztály Boglárka
6. Fábián Gergő Ferenc
7. Friedmann Fanni
8. Kameneczki Viktória
9. Kecskés Dorka
10. Király Péter Pál
11. Kolmann Kitti
12. Kolompár Márkusz
13. Kovács Evelin Dafné
14. Lakatos Jázmin
15. Lukács Bence
16. Matuz Dalma
17. Oláh Alexandra Kitti
18. Peresztegi-Nagy György
19. Repka Boglárka
20. Stefanovics Péter
21. Sziládi Viktória Adrienn
22. Ugrics József