Városi tanévnyitó

Iskolánk idén ünnepli 90 éves fennállását. Ebből a jeles alkalomból intézményünkben került sor a városi tanévnyitóra. A Himnusz után német körtáncokat és verseket adtak elő diákjaink, majd Székesfehérvár város polgármestere, dr. Cser-Palkovics András köszöntötte a megjelenteket.
Hangulatos énekkari mű után Földi Zoltán, iskolánk igazgatója a múlt és jelen szoros kapcsolatáról, a hagyományok tiszteletéről beszélt – utalva iskolánk 90 éves fennállására; idézve gr. Széchenyi István gondolatait: “Az ember élete két részből áll. Az elsőben reménylünk egy boldog jövőt, a másodikban bánkódunk elkövetett hibáink felett. E két időszak között alig marad egy percünk a csendes, boldog élvezetre.” Ezt követően Fésüs Irén kollégánk, röplabda edző tanítványainak látványos bemutatója zárta a műsort.