Országos döntőben a Felsővárosi!

diakolimpiai csapat

Bejutott a IV. korcsoportos fiú röplabda Diákolimpia döntőjébe a Felsővárosi. A kvalifikációt a Gödöllő elleni 3-1-s, valamint a Miskolccal szemben elért 3-0-s győzelemmel szerezte meg a Fejér megyei gárda.

„Több évtizede nem sikerült hasonló teljesítményt elérni székesfehérvári csapatnak, ezért különösen nagy eredménynek tartom a mostanit” – árulta el a fehervarvolley.hu-nak Nagy Róbert edző. „Látszik a gyerekeken a fejlődés, amely a tisztességgel elvégzett edzésmunkának köszönhető. Igyekszünk majd a döntőben is jól teljesíteni, de minimum becsületesen helyt állni.” – tette hozzá a Kodolányi röplabdaklub szakosztályvezetője.

Eredmények:
Gödöllö – Felsővárosi 1-3
Felsővárosi – Miskolc 3-0

A Felsővárosi csapat tagjai: Nagy Ákos, Neumann Patrik, Takács Milán, Szőke Zoli, Hogenadler Erik, Monos Gergő, Nagy Ádám, Szűcs Rajmund, Kis Dani, Arató Kristóf.

Gratulálunk!!!

3. hely az OMK-n

omk harmadik hely

Bronzéremmel tértek hazai fiaink az Országos Mini Kupáról, melyet május 1. és 4. között rendeztek Budapesten. A fehérvári (felsővárosi) gyerekek tizennégy egyesület közül végeztek a harmadik pozícióban, amellyel Nagy Róbert edző méltán lehet elégedett.

Szép volt fiúk!

Részletes írás olvasható ezen a linken: http://hunvolley.hu/teremroplabda/news/orszagos-mini-kupa