Költészet napja

A költészet napján – április 11-én – 22 alsó tagozatos tanuló versmondó versenyen szavalta el választott versét. A
költemények a természetről, kedvenc állatokról, a gyerekek mindennapjainak eseményeiről szóltak. A zsűri sokáig tartó
tanácskozása mutatta, hogy sok jó előadás hangzott el. Így több megosztott helyezés is született. Köszönjük a tanító
nénik, a szülők segítségét, a felkészítést és a zsűri munkáját.

Eredmények:
1-2. évfolyam:

1. Cser Palkovics Zsófia
2. Virághalmi Lilla
3. Bácskai Zsigmond, Takács Letti

3-4. évfolyam:

Kiemelt 1. Borbély Levente Miklós
1. Száraz Orsolya
2. Kovács Karina, Deák Lea
3. Nyeste Lilla, Nagy Zsombor Máté

Tavaszi papírgyűjtés

2018. április 21-én volt iskolánkban a tavaszi papírgyűjtés a DÖK és az Ökoiskolai munkacsoport szervezésében, amire rengeteg papírt gyűjtöttek az osztályok. Eredményhirdetés a későbbiekben várható. Köszönjük az együttműködést!

ARAK Aktív verseny

Alsó tagozatos diákjaink is részt vettek a városi ARAK Aktív versenyen, melyen nagyon ügyesen versenyeztek, jól érezték magukat! Szeretettel gratulálunk nekik és kollégáinknak is!