Megnyerte a diákolimpiát a Felsővárosi!

Remek eredménnyel zárul az iskolai szezon, hiszen a Felsővárosi Általános Iskola végső győzelmével ért véget a IV. korcsoportos leány röplabda diákolimpia. A nyíregyházi eseményen senki sem tudta megelőzni a székesfehérvári gyerereket.

A fináléban a házigazda Móricz ellen 3:2-re diadalmaskodtak a Felsővárosi játékosai, amellyel visszavágtak a csoportküzdelmek során elszenvedett vereségért.

Döntő:

Felsővárosi Általános Iskola – Nyíregyházi Móricz Általános Iskola 3:2 (-25, 24, 23, -21, 10)

A torna egjobb támadója Kiss Anna lett, a legjobb felkészítőnek, testnevelőnek pedig Fésüs Irént választották.

A bajnokcsapat tagjai: Lukács Anna, Radics Vivien, Nagy Jázmin, Borostyán Fanni, Buday Viktória, Virág Zsófia, Huszár Imola, Kiss Anna, Szentmihályi Odett. Testnevelők: Fésüs Irén, Horváth Virág.

Gratulálunk a csapatnak és a szakmai stábnak!

Református hittanosok rajzversenye

A székesfehérvári református hittanosok rajzversenyén az alábbi tanulóink értek el dobogós helyezést: 1. osztályosok korosztályában Jaskó Zsófia 3. helyezést ért el. Második osztályosok korosztályában Varga Gréta 1. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk nekik! 🙂Köszönjük a felkészítést Ludvigné Izsay Szilvi néninek!

Veszprémi színház

A 2017/2018. tanévben alsó tagozatos tanulóinknak lehetőségük volt VUK színházbérlet vásárlására a Veszprémi Petőfi Színházban. Előbb a Hamupipőke, majd a Rigócsőr királyfi című gyermekelőadásokat tekinthették meg a gyerekek. A délutáni programokon jól szórakozott mindenki!

Tavaszi papírgyűjtés eredményhirdetése

Idén is megrendezésre került iskolánkban a hagyományos tavaszi papírgyűjtési akció. Összesen 12 498 kg papír gyűlt össze. Az alsó tagozaton 1. helyezést a 3.b, 2. helyezést a 2.a, 3. helyezést a 3.a osztály érte el, míg a felső tagozaton az 1. helyett az 5.b, a 2. helyet az 5.a, a 3. helyet a 6.a osztály érte el. Köszönjük az együttműködést!