Diákolimpiai bajnok a Felsőváros, ezüst Kaposváron és farsang Fehérváron – évkezdet a röpiseknél

Jól kezdték az évet a Felsővárosi Általános Iskola, valamint a klubszinten Felsővárosi Masita néven szereplő röplabdás palánták. Februárban a székesfehérvári városi Diákolimpián a harmadik és negyedik korcsoportban is ők bizonyultak a legjobbnak a fiúk mezőnyében.

III. korcsoport bajnokai: Hogenádler Erik, Arató Kristóf, Monos Gergő, Nagy Ádám, Szűcs Rajmond, Kiss Dániel, Kocsis Barnabás, Sebők Árpád, Schmidt Ádám

IV. korcsoport bajnokai: Takács Milán, Nagy Ákos, Szőke Zoltán, Neumann Patrik, Hogenádler Erik, Arató Kristóf, Monos Gergő, Nagy Ádám, Szűcs Rajmond

Ugyancsak az elmúlt hónapban rendezték a II. RÖAK Fiú Mini Kupát, amelyen a tizenegy résztvevő együttes közül az előkelő második helyen zártak Nagy Róbert tanítványai.

Az első hat helyezett sorrendje:
1. Dabronc 1
2. Felsőváros Masita 1 (Hogenádler Erik, Arató Kristóf, Monos Gergő, Nagy Ádám)
3. RÖAK 1 (Kaposvár)
4. Dabronc 2
5. RÖAK 2
6. ZTE RK

A hónap végén farsang alkalmából mérte össze erejét az utánpótlás a Felsővárosi Általános Iskola tornacsarnokában. A Lány és Fiú Farsangi Masita Mini Kupán tíz gárda versengett a helyezésekért.

Az első hat helyezett sorrendje:
1. Fehérvárvolley 1 (Vörösmarty Ált Isk: Orosz Bianka, Berkó Vivien, Berkó Lili, Kovács Evelin)
2. Tatabánya 1
3. István Király Ált. Isk. 1
4. Fehérvárvolley 3 (Felsővárosi: Kis Anna, Balázs Eszter, Sziládi Viktória, Váradi Dominika)
5. Fehérvárvolley 2 (Felsővárosi: Sárközy Dóra, Sötét Panna, Barbara, Nagy Anna)
6. István Király Ált. Isk. 2