Két év után ismét országos döntőben a fehérvári röpisek

A III. korcsoportos röplabda diákolimpia országos döntőjére hangolódva telnek a napjai a fehérvári Felsővárosi iskola fiú csapatának, mely a közelmúltban kivívta a fináléban való játéklehetőség jogát. A Miskolcon, 2013. június 17. és 19. között tartandó eseményre intenzív edzésmunkával készülnek a fiatalok. „Sikerült elérnünk az alapvető célunkat a hazai rendezésű elődöntőben, vagyis kvalifikáltunk a döntőre. Most az a feladat, hogy a lehető legjobban játszunk a miskolci tornán, és akár meglepetést szerezzünk.” – vélekedett Nagy Róbert edző az esélyekről.

 

Mint ismert, május végén Székesfehérváron bonyolították le a III. korcsoportos röplabda diákolimpia országos elődöntőjét. A lányok a Vörösmarty iskola csarnokában pattogtatták a labdát, ahol egriek végeztek az első helyen, megelőzve a sümegi, a gyenesdiási és a házigazda fehérvári együttest. A fiúk a Felsővárosi Általános Iskolában léptek pályára, ahol a hazai csapat nyert, megelőzve a sümegieket és a szombathelyieket.

Megosztás itt: facebook
Facebook megosztás