Kupagyőzelem a Télapó zsákjából

 

A vasárnapi folytatás sem hozott egyebet, mint sok-sok örömet a fehérvári szurkolóknak. A legjobb négy között újfent 2:0-ás, azaz vesztett játszma nélküli győzelmet aratott Fésűs Irén együttese a vigaszágon továbbjutott Mynska Stropkovval, amivel bejutott a döntőbe. A fináléban ismét nyíregyházi iskola próbálta útját állni a Felsővárosinak: ezúttal a Móricz volt az ellenfél. A Felsővárosi Általános Iskola 2:1-re nyert s zsinórban megszerzett ötödik győzelmével a XXII. Móricz Lány Nemzetközi Röplabda Tornát is megnyerte.

A csapat tagjai: Blázs Eszter, Berkó Vivien, Barna Dorina, Kis Anna, Orosz Bianka, Berkó Liliana, Sötét Panna, Kovács Evelin, Sziládi Viktória, Nagy Anna.
Kiemelkedő teljesítményű játékosok: Kis Anna, Berkó Liliána. Utóbbi játékos a torna All-Star csapatába is bekerült.

A torna legjobb edzőjének Fésűs Irént, a székesfehérváriak szakvezetőjét választották.

2015 moricz kupa felsovarosi lanyok

 

 

Megosztás itt: facebook
Facebook megosztás