A Vármegyei Német Nép- és honismereti verseny, az idei tanévben május 14-én került megrendezésre, Vértesbogláron, ahol hat 4 fős csapat mérte össze tudását „Feste und Feiertage” vagyis ” Ünnepek és ünnepnapok” témakörben. Iskolánk 3-4.osztályosokból álló csapata: Stéger Violetta, Babos-Ziak Anna, Szemerei Lili Szimonetta, Szemerei Levente Kevin, I.helyezést értek el, így ismét elhozták a Vándorkupát.
Gratulálunk a nagyon szép eredményhez!
Köszönjük a felkészítő tanítónők: Fischer Emőke és Baloghné Szabó Ildikó Eleonóra munkáját!

