Menza tájékoztató

A Székesfehérvári Intézményi Központ feladata a gyermekek étkeztetésének biztosítása. Tekintve, hogy a következő időszakban nem iskolai szünet lesz, hanem távoktatás keretében tanulnak a gyerekek, ezért aki kéri, annak biztosítjuk az étkeztetést.

Tájékoztatjuk a Szülőket arról, hogy 2020. március 16. napjától is biztosításra kerül a gyermekétkeztetés, az alábbi lehetőséggel:

Az ebéd naponta 11:30 és 13:30 között vehető át az ebédlőben.

A Szülő az Intézmény étkezdéjéből saját ételhordóban elviheti a gyermek számára igényelt ételt, úgy, hogy a konyha dolgozói tányérban kiadja az ételt, és a Szülő feladata az ételhordóba történő áttöltés. Ez azért fontos, mert a konyhába idegen tárgy nem kerülhet be a fertőzésveszély miatt.
Kérjük a Szülőket, hogy amennyiben nem kívánják, nem tudják az étkeztetést igénybe venni, úgy kérjük jelezzék telefonon, sms-ben vagy e-mail-ben az élelmezési ügyintézőnek, annak érdekében, hogy a Szülőnek ne kelljen feleslegesen a le nem mondott adagokat kifizetni.

Élelmezési ügyintéző: Markóné Lázár Tímea
Telefonszáma: 0670/6699-210
Köszönjük a megértésüket.

Menza tájékoztató

MENZA TÁJÉKOZTATÓ

Tisztelt Szülők!

Székesfehérváron 2013. január 1-jétől az intézményi gyermekétkeztetési feladatokat a Székesfehérvári Intézményi Központ (későbbiekben: SZIK) látja el a közoktatási intézményekben, kollégiumokban.

Kérjük szíveskedjenek áttekinteni az iskolai, kollégiumi étkeztetéssel kapcsolatos tájékoztatónkat, mely tartalmazza a gyermekétkeztetéssel kapcsolatos fontos tudnivalókat. (pl. normál étrend, diétás étrend igénylése, normatív kedvezmények-támogatások igénybevétele, hiányzások jelzése, fizetéssel kapcsolatos tudnivalók stb.)

Csatoltan küldjük az Önök részére az étkezés igényléséhez kapcsolódó nyomtatványokat, melyet kérjük szíveskedjenek olvashatóan és pontosan kitölteni, valamint a dokumentumokon megjelölt határidőig visszajuttatni.

Egyúttal tájékoztatjuk Önöket, hogy az esetlegesen korábban a KRÉTA rendszerben (iskolai rendszer E-ügyintézés) az étkezéssel kapcsolatban megadott információkat a SZIK mintegy előzetes jelzést tudja elfogadni. Ettől függetlenül az étkezés igényléshez szükséges a fentiekben leírtak szerint a SZIK étkezési nyomtatványainak kitöltése és leadása az iskola élelmezési ügyintézőjénél.

Előre is köszönjük segítőkész közreműködésüket.

Székesfehérvár, 2019. április 5.

Tisztelettel:  Vörös Csaba, főigazgató

Étkezési térítési díjak

Tájékoztató az eSzámlázásról

Tájékoztató szülők részére diétás étrendről