… a tudás a legnagyobb kincs …

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

… a tudás a legnagyobb kincs …

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Országos döntőben diákjaink a LÜK bajnokságon

Iskolánk öt tanulója ma részt vett a területi LÜK bajnokságon, ahol korcsoportjuk országosan legjobb 50 diákjával mérhették össze tudásukat – ez önmagában is szép eredmény. Közülük Szegfü Boldizsár, Szokola Alex és Kerényi Vendel továbbjutott az országos döntőbe. Stéger Violetta és Szücs Laura szintén eredményesen szerepeltek a versenyen. Gratulálunk az elért sikerhez!

Facebook megosztás