Iskolánk öt tanulója ma részt vett a területi LÜK bajnokságon, ahol korcsoportjuk országosan legjobb 50 diákjával mérhették össze tudásukat – ez önmagában is szép eredmény. Közülük Szegfü Boldizsár, Szokola Alex és Kerényi Vendel továbbjutott az országos döntőbe. Stéger Violetta és Szücs Laura szintén eredményesen szerepeltek a versenyen. Gratulálunk az elért sikerhez!
